


Упорний підшипник 51106 для комбайна Анна Z644
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 51106, 30х47х11
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина муфти вивантажувального бункера картофелеуборочного комбайна Ганна (Anna Z-644, Польща). Наполегливий кульковий підшипник 51106, внутрішній діаметр 30 мм, зовнішній 47 мм.
Каталог: табл.-39, поз.-46.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | PN-68/M-87201 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Зовнішній діаметр | 47 mm |
| Діаметр внутрішній | 30 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z-644 |
| Вага деталі | 0.06 kg |
| Висота | 11 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴



