

Ніж правий комплектний на комбайн Анна Z644
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 8259-599-007-031
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z-644. Правий комплектний ніж леміша.
Каталог: табл.-8, поз.- 8, 21, 24.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | BN-82/1955-07 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кріплення і фіксація | 3 отвори |
| Вага деталі | 2.36 kg |
| Ширина ножа | 135 mm |
| Довжина ножа | 250 mm |
| Товщина ножа | 8 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴



