

Ролик для натягування ланцюга на комбайн Анна Z-644
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-630-200
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина на картоплезбиральний комбайн Anna Z-644. Пластмасовий ролик натягу ланцюга. Встановлюється на натяжник у вигляді коромисла, який розташований на сортувальному столі, всього 4 штуки.
Каталог: табл.-31, поз. 33.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/63-020/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр внутрішній | 11.5 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z-644 |
| Вага деталі | 0.06 kg |
| Загальна висота деталі | 32 mm |
| Діаметр зовнішній, D1 | 49 mm |
| Діаметр зовнішній, D2 | 38 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



