Підшипник 6207 головного редуктора (кутового) комбайна Анна Z644
400 ₴
- В наявності
- Код: 6207, 35х72х17
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник відкритого типу 6207 в головний редуктор комбайни Anna Z-644, Польща. Розміри підшипника 35х72х17 мм.
Каталог: табл.-10, поз.-31.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | PN-85/M-86100 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 72 mm |
| Висота, h | 17 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Діаметр внутрішній, d | 35 mm |
| Вага деталі | 0.28 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



