
Підшипник кульковий 6206-2RS для комбайна Анна Z-644
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6206, 6206-2RS, 30х62х16
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини для польського картофелеуборочного комбайни Anna Z-644. Кульковий підшипник закритого типу 6206-2RS. Застосовується для установки на приводний вал (нижній) вивантажувального бункера комбайна. Також, може бути встановлений на валу привода підйомного колеса.
Каталог: табл.-36, поз.-37.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | PN-85/M-86100 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 62 mm |
| Висота, h | 16 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Діаметр внутрішній, d | 30 mm |
| Вага деталі | 0.18 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



