

Хрестовина 30х75 шарніра (карданного валу) на комбайн Анна Z644
820 ₴
- В наявності
- Код: 8245-003-040-084, 30х75
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина для картофелеуборочного комбайни Anna Z-644, оригінал. Хрестовина шарнірного з'єднання на привід комбайна. Діаметр чашки 30 мм на голчастому підшипнику СВК480.
Каталог: табл.-9, поз.- 20.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5003/04-008/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 0.54 kg |
| Отвір під маслянку | М8 |
| Доп. символ | 500304008 |
| Довжина | 75 mm |
| Діаметр чашки | 30 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴



