


Зірочка тягова (під штифт) вивантаженого бункера комбайна Анна Z644
850 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-710-260
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина на польську картоплеюбірний комбайн Anna Z-644. Зірочка під штифт на приводний вал транспортера вивантаженого бункера, код 5644/71-026. Діаметр отвору під вал 30 мм, під штифт — 8 мм. Така зірочка застосовується в деяких модифікованих моделей, де приводний нижній вал має спеціальні отвори під штифти.
Каталог Анна Z644: табл.-36, поз.- 38.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 5644/71-026, 564471026 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Канавка під шпонку | Немає |
| Діаметр внутрішній | 30 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z-644 |
| Вага деталі | 1.36 kg |
| Загальна висота деталі | 49 mm |
| Кількість зубів | 10 зубов |
| Діаметр отвору під штифт | 8 mm |
| Діаметр зовнішній зірочки | 145 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



