


Ступиця права малого колеса на прес-підбирач Sipma (Оригінал)
6 480 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2023-020-001.01
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна запчастина для польського прес-підбирача Sipma (Сіпма). Права ступиця на мале колесо, 5 отворів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Різьба отворів | М16 |
| Діаметр зовнішній, D | 150 mm |
| Кріплення і фіксація | 5 отворів |
| Застосування | Тюків прес-підбирач Sipma Z224, PK4000, PK4010 |
| Вага деталі | 2.5 kg |
| Доп. символ | 8245-233-020-019, 5223-02-001.0, 522302001 |
| Діаметр внутрішній d1 | 52 mm |
| Діаметр внутрішній d2 | 55 mm |
| Висота загальна, H | 103 mm |
| Кількість канавок під стопорне кільце | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 480 ₴



