

Бігова доріжка поршня права на прес-підбірник Sipma (Оригінал)
7 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2024-050-630.03
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна запасна частина для прес-підбірника Sipma (Сіпма, Польща). Подвійна напрямна планка поршня (бігова доріжка роликів), розміщена з правого боку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Товщина стінки | 7 mm |
| Кріплення і фіксація | 7 отворів |
| Застосування | Тюковий прес-підбирач Sipma |
| Ширина деталі | 120 mm |
| Вага деталі | 10.44 kg |
| Розмір отворів кріплення | 10 mm х 10 mm |
| Відстань між отворами кріплення | 250 mm. |
| Висота деталі | 30 mm |
| Доп. символ | 8245-224-056-308, 5224-05-730.0 |
| Довжина планки | 1620 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 750 ₴



