

З'єднувальна ланка S55x на ланцюг вивантажувального бункера Анна Z644
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 370264, PN-77M-84165
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднувальна ланка S55x на ланцюг вивантажувального бункера Анна Z644
Запасна частина для комбайна Anna Z-644. З'єднувальна ланка (замок) для ланцюга S55x-К1-178 на вивантажувальний бункер картоплі. Підходить для транспортера під трубку (старого типу).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 40120000 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр пальця | 8 mm |
| Різьба під гайку | М8 |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 0.11 kg |
| Габарити | 50х58х25 |
| Відстань між отворами звения | 40 mm |
| Товщина пластини ланки | 3 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



