
Ремінь клиновий 4300 на привід бадильника комбайна Анна Z644
2 500 ₴
- В наявності
- Код: H25x4300
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь клиновий 4300 на привід бадильника комбайна Анна Z644
Запчастина на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z644. Пас клиновий H25x4300 приводу відділяча бадилля. Каталог: табл.-17, поз.2.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | PN-86/M-85200/06 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина робоча, L | 4300 mm |
| Вага деталі | 1.98 kg |
| Ширина профілю | 25 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



