

Ремінь (пас) захисний на підйомне колесо комбайна Анна Z644
990 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-540-165
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина картоплезбирального комбайна Анна Z644. Захисний ремінь підйомного колеса. Каталог: табл.-25, поз.24.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/54-016/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Ширина стрічки | 50 mm |
| Товщина стрічки | 6 mm |
| Довжина стрічки | 8500 mm |
| Вага ременя | 2.40 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



