
Підшипник 6207-2RS нижнього валу бадильника Анна Z644
430 ₴
- В наявності
- Код: 6207-2RS, 6207, 35х72х17
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий 6207-2RS до комбайна Анна Z644
Запасна частина до польського картоплезбирального комбайна Anna Z644. Підшипник 6207 закритого типу, із зовнішнім діаметром 72 мм. Встановлюється в корпус, який тримає направляючий вал транспортера викидача бадилля.
Каталог: табл.-19, поз.-11.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PN-85/M-86100 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Зовнішній діаметр | 72 mm |
| Діаметр внутрішній | 35 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 0.28 kg |
| Висота деталі | 17 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



