

Підшипник 6006-RS (30х55х13) для комбайна Анна Z644
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6006-RS, 6006, 30х55х13
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 6006 (30х55х13) для комбайна Анна Z644
Запасна частина на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z644. Кульковий підшипник 6006, зовнішній діаметр 55 мм, внутрішній 30 мм. Один з найбільш ходових підшипників в комбайні Анна. Використовується в роликах транспортерів, приводних роликах підйомного (великого) колеса, в корпусі подвійної зірочки сортувального столу. Всього їх більше 10 штук. Каталог: табл. 13, поз. 26; табл. 25, поз. 12; табл. 33, поз. 17.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | PN-85/M-86100 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 55 mm |
| Висота, h | 13 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Діаметр внутрішній, d | 30 mm |
| Вага деталі | 0.12 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



