


Зірочка ведуча (на шпонку) вивантажувального бункера комбайна Анна Z644
850 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-710-794
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірочка приводу вивантажувального бункера комбайна Анна Z644
Запасна частина для польського картоплезбирального комбайна Anna Z644, символ 8255-644-710-794, код 5644/71-079 или 5644/71-043. Шестерня на 10 зубів для приводу транспортера вигрузного бункера. Може встановлюватись як на верхньому, так і на нижньому валу вивантажувального транспортера, по 2 штуки на кожному. Каталог: табл.-36, поз.38; табл.-37, поз.5.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 5644/71-079, 5644/71-043 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кількість зубів, z | 10 |
| Кріплення і фіксація | Шпонка + дотискувальної болт М10 |
| Діаметр внутрішній | 30 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 1.36 kg |
| Висота деталі | 49 mm |
| Діаметр зовнішній зірочки | 145 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



