


Вісь відрізного диска комбайна Анна Z644
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-270-142
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z644. Вісь відрізного диска. Каталог: табл.-8, поз.38.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/27-014/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Різьба | М24х1,5 |
| Діаметр пальця, D | 30 mm |
| Вага деталі | 0.76 kg |
| Довжина деталі, L | 112 mm |
| Діаметр зовнішній буртика, D | 72 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



