


Ролик направляючий сортувального столу комбайна Анна Z644
560 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-630-050
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик направляючий сортувального столу комбайна Анна Z644
Запчастина до польського картоплезбирального комбайна Anna Z644. Дисковий (плоский) ролик пруткового транспортера. Комплект на весь сортувальний стіл становить 4 штуки. Каталог: табл.-31, поз.5.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/63-005/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній ролика, D | 98 mm |
| Діаметр внутрішній, d | 25 mm |
| Отвір під штифт | 8 mm |
| Вага деталі | 0.74 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



