

Зірочка підтримуюча сортувального столу комбайна Анна Z644
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-630-151
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірочка підтримуюча сортувального столу комбайна Анна Z644
Запасна частина на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z644. Підтримуюче зубчасте колесо Z8 (пластмасовий ролик) пруткового транспортера. Каталог: табл.-32, поз.17.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/63-015/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кількість зубців z | 8 зубцов |
| Діаметр зовнішній ролика, D | 72 mm |
| Діаметр внутрішній, d | 18 mm |
| Довжина деталі, L | 57 mm |
| Вага деталі | 0.06 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



