


Зірочка ведуча голчастого транспортера Анна Z644
780 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-600-055
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірочка ведуча голчастого транспортера Анна Z644
Запчастини для польського картоплезбирального комбайна Anna Z644. Ведучий ролик (зубчастий) пальчикової гірки. Каталог: табл.-28, поз. 8.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/60-005/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Висота виробу | 50 mm |
| Кріплення і фіксація | 1 отвір під штифт) |
| Діаметр внутрішній | 25 mm |
| Кількість зубів | 8 |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 1.9 kg |
| Діаметр отвору під штифт | 8 mm |
| Діаметр зовнішній буртика, D | 130 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



