


Зірочка приводна Z14 (старий тип) основного транспортера комбайна Анна Z644
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-360-052
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасні частини до комбайну Anna Z644. Ведуча зірочка основного транспортера t=36 mm (кріплення обтискного типу). Каталог: табл.-43, поз.4.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/36-005/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Канавка під шпонку | Є |
| Кріплення і фіксація | 4 отвори (2+2) |
| Діаметр внутрішній | 35 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 4.93 kg |
| Кількість зубів | 14 зубов |
| Діаметр отворів під болт | 11 mm |
| Тип зірочки | Обтискна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴



