


Лопатка (клавіша) леміша для комбайна Анна Z644
410 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-270-081
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастина на польський картоплезбиральний комбайн Anna Z644. Палець леміша (клавіша). Каталог: табл.-8, поз.8.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/27-008/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина деталі, L | 114 mm |
| Ширина деталі | 54 mm |
| Діаметр отвору під штифт | 12.5 mm |
| Вага деталі | 0.30 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



