

Комплект ножів леміша для комбайна Анна Z644
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-270-012
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини для картоплезбирального комбайна Anna Z644. Комплект ріжучих плит леміша.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/27-001/1 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина плит, L | 250mm / 270mm / 250mm |
| Ширина плитки | 135 mm |
| Кількість отворів для монтажу | 9 (3+3+3) |
| Вага комплекту | 5.4 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴



