

Ніж леміша правий Анна Z-644
850 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-270-053
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини для картоплезбирального комбайна Anna Z-644. Плита леміша права. Каталог: табл.-8, поз.21.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/27-005/1 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Вага деталі | 1.72 kg |
| Довжина деталі, L | 250 mm |
| Кількість отворів для монтажу | 3 |
| Відстань між отворами для мотажу деталі | 100 mm |
| Ширина плитки | 135 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



