Підшипник 6205-2RS для приводного валу пальчикової гірки Анна Z644
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6205-2RS, 6205, 25х52х15
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини для картоплезбирального комбайна Anna Z-644. Кульковий підшипник 6205 (25х52х15 мм) з пильником по обидві сторони. Використовується для обертання валу приводу голчастого транспортера.
Каталог: табл.-28, поз.-4.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PM-85/M-86100 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Висота, h | 15 mm |
| Діаметр внутрішній | 25 mm |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Зовнішній діаметр | 52 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



