



Зірочка ведуча Z13 сортувального столу Анна Z-644
570 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-630-108
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зірочка ведуча Z13 сортувального столу Анна Z-644
Запчастини до картоплезбирального комбайна Anna Z-644. Зірочка ведуча прутковий транспортер (сортувальний стіл) на 13 зубів. Даний зубчастий ролик встановлюється на приводному валу для прокрутки транспортера. Повний комплект на весь сортувальний стіл нараховує 4 штуки. Каталог: табл.-31, поз.18.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/63-010/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кріплення і фіксація | 1 отвір під штифт) |
| Кількість зубців | 13 шт. |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Зовнішній діаметр | 108 mm |
| Вага деталі | 0.9 kg |
| Діаметр отвору під штифт | 8 mm |
| Внутрішній діаметр | 25 mm |
| Висота деталі | 38 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



