Зірка приводна бадильника Z8 для комбайна Анна Z644
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 8255-645-510-037
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приводна зірочка бадильника Z8 для комбайна Анна Z644
Запчастини для польського картоплезбирального комбайна Анна Z-644. Приводна (ведуча) зірочка заднього транспортера - бадильника. Працює в парі з такою ж зірочкою на валу для обертання транспортера викидача бадилля. Каталог: табл.-20, поз.4.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5645/51-003/0, 564551003 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Зовнішній діаметр | 284 mm |
| Канавка під шпонку | Є |
| Діаметр внутрішній | 30 mm |
| Кількість зубів | 8 |
| Застосування | Картоплезбиральний комбайн Anna Z644 |
| Вага деталі | 7.54 kg |
| Кількість отворів з різьбою | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴








