
Шестерня Z39 редуктора 1-рядної копачки Bomet
4 825 ₴
- В наявності
- Код: MS 6560-02-06, 6560-02-06
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасна частина для однорядної польської картоплекопачки Бомет / Bomet. Велика шестерня редуктора на 39 зубів, внутрішній діаметр 30 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Тип техніки | Картоплекопач |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кількість зубів, z | 39 |
| Діаметр внутрішній, d | 30 mm |
| Діаметр зовнішній, D | 200 mm |
| Висота деталі, H | 36.5 mm |
| Вага деталі | 4.42 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 825 ₴



