



Ніж поршня рухомий на прес-підбирач Welger AP71 | 1109.16.02.11
4 780 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 0982.25.03.00, 1109.16.02
Відправка з 09 травня 2026+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ріжучий ніж поршня (кутовий) на тюковий прес-підбирач Welger AP71 - код 0982.25.03.00, 1109.16.02.11. Має чотири отвори для монтажа на стінку поршня, відстань між якими 95 мм, а загальна довжина деталі 350 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welger |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина, L | 350 mm |
| Співвідношення сторін | 58х46 mm |
| Товщина, H | 8 mm |
| Кількість отворів для монтажу | 4 отвори |
| Відстань між отворами для мотажу деталі | 95 mm |
| Вага деталі | 1.6 kg |
| Застосування | WELGER AP71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 780 ₴



