Ніж поршня рухомий для Welger AP12, 12K, 50, 51 | 1103.16.03.01
3 860 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1103.16.03.01, 0982.25.01
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деталь для тюкового прес-підбирача Welger AP12, АР12K, АР50 та АР51 - ріжучий ніж поршня, код 1103.16.03.01. Довжина 30 см, має 3 регулюючих отвори для монтажа, відстань між якими 115 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welger |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина, L | 300 mm |
| Товщина, H | 8 mm |
| Кількість отворів для монтажу | 3 отвори |
| Відстань між отворами для мотажу деталі | 115 mm |
| Вага деталі | 1.46 kg |
| Застосування | WELGER AP12, AP12K, AP50, AP51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 860 ₴








