


Голка сталева для прес-підбирача Sipma Z224 (Оригінал)
3 960 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 5224-070-531.00
Відправка з 17 травня 2026- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
Голка металева для прес-підбирача Sipma Z224
Сталева голка прес-підбирача Sipma Z224 служить для того, щоб охоплювати шпагатом тюк. Опісля, з її допомогою укладаються кінці шпагату на гачки вузлов'язателя. Така система відчутно економить час і людські ресурси, задіяні на підбиранні валків сіна. Не проходьте повз вигідної пропозиції інтернет-магазину «ЄвроСГТехніка».
Особливості сталевої голки для прес-підбирача Sipma Z224:
![]() |
вона являє собою подовжену металеву деталь у вигляді зігнутої дуги; |
![]() |
з одного боку вона гостра, щоб легко проникати в спресоване сіно, солому; |
![]() |
на іншому кінці – кріпильні отвори; |
![]() |
загальна довжина — 78 см; |
![]() |
матеріал даної моделі (сталь) сприяє мінімальним ризикам для її деформації або пошкодження, демонструє відмінну зносостійкість. |

Варто також відзначити, що важить така голка менше ніж чавунна, а зношені ролики на її вістрі можна легко замінити на нові.
Переваги покупки в інтернет-магазині «ЄвроСГТехніка»
Не варто ламати голову, де придбати за вигідною ціною сталеву голку на прес-підбирач Sipma Z224. Компанія «ЄвроСГТехніка» пропонує широкий асортимент запчастин для даної моделі тюкового преса, а також:
![]() |
доступні ціни на оригінальну продукцію; |
![]() |
оперативну доставку по областях України; |
![]() |
можливість придбати товар оптом і в роздріб; |
![]() |
простий і легкий пошук на сайті необхідних запчастин. |
Якісна голка для прес-підбирача Sipma Z224 стане запорукою високої продуктивності, правильного, миттєвого формування тюків.
Як замовити сталеву голку для прес-підбирача Sipma Z224 (Оригінал)?
Замовлення на сайті або за телефоном
Наш менеджер зв'яжеться з вами
Виберіть зручну форму оплати
Доставка товару клієнту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sipma |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр отворів кріплення | 13 mm |
| Кріплення і фіксація | 2 отвори |
| Застосування | Тюковий прес-підбирач Sipma Z224 |
| Вага деталі | 2.4 kg |
| Відстань між отворами кріплення | 90 mm. |
| Доп. символ | 2024-070-531, 8245-224-075-318, 522407531 |
| Довжина | 780 mm |
| Посадковий діаметр під трубу | 47 mm |
- Ціна: 3 960 ₴












