



Палець L=200/D16 шнека жатки комбайна John Deere | Z11366
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: Z11366, B129722
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на зернозбиральний комбайн John Deere. Палець шнека жатки, довжина 200 мм. Має квадратний накінечник з отвором, а діаметр самого пальця 16 мм.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Зернозбиральний комбайн |
| Код запчастини | Z11366 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина, L | 200 mm |
| Діаметр зовнішній, d | 16 mm |
| Діаметр отвору, d | 9 mm |
| Вага деталі | 0.34 kg |
| Застосування | John Deere 925, 930, 932, 935, 940, 942, 945, 950, 952, 955, 960, 965, 965H, 968H, 970, 975, 985, 1032, 1042, 1052, 1055, 1065, 1068H, 1072, 1075 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



