

Зірочка z=32/d=42/ 4 отвори на тюкопрес Welger AP12K | 0708.76
4 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0708.76.00.00
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини на німецький тюковий прес-підбирач Велгер АР12К (Welger AP12K). Зірочка ланцюгова на 32 зуба - каталожний код 0708.76. Має 4 монтажних отвори, прикручується до важіля шатуна болтами М10х20. Застосовується з ланцюгом кроком 19,05 мм, а діаметр внутрішнього отвору складає 42 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Кількість зубів, z | 32 |
| Діаметр зовнішній, D | 208 mm |
| Кріплення і фіксація | 4 отвори |
| Діаметр внутрішній, d | 42 mm |
| Вага деталі | 2.7 kg |
| Висота деталі, H | 30 mm |
| Крок ланцюга, p | 19,05 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴



