


Захисне крило (бляха) на підйомне колесо комбайна Анна Z644 | 5644/54-028/0
5 500 ₴
- В наявності
- Код: 8255-644-540-282
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнута бляха, крило під велике підіймаюче колесо картоплі для комбайна Anna Z644 (Анна, Польща). Деталь має форму арки з спеціальним кріпленням для монтажу, каталожний код 5644540280. Основна функція такої бляхи - захист від випадання картоплі усередині каруселі. Все що не попало на сортувальний стіл, дякуючі такій арці, повертається по колу назад на гірку, що дозволяє зберегти і зібрати кращий урожай.
Каталог на картоплезбиральний комбайн Anna Z644: табл.-26, поз.-11 (символ 8255-644-540-282)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Код запчастини | 5644/54-028/0 |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Товщина пластини вироби | 3.2 mm |
| Вага деталі | 17.5 kg |
| Ширина | 375 mm |
| Товщина монтажної пластини | 4.2 mm |
| Довжина (по дузі) | 1420 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



