



Ремінь клиновий С2000 приводу пальчикової гірки для комбайна Анна Z644 (тип II)
1 410 ₴
- В наявності
- Код: C2000, PN-86/M-85200/06
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С2000 на одно-рядковий приводний шків гірки для картоплезбирального комбайна Anna Z644, Польща. Як правило використовується на моделях випущених з 1991 року, такі як "Anna Z644-Pionier", виробництва "Agromet-Pionier" чи "Agromet-Pilmet". Такий тип приводу гірки відрізняється від стандартного (двух-ремінного) більш прискореними обертами.
Каталог на комбайн Anna Z644-Pionier: таблиця 28, позиція 19.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Висота профілю | 14 mm |
| Ширина профілю | 22 mm |
| Вага виробу | 0.74 kg |
| Довжина робоча (ефективна) | 2000 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴



