


Підшипник 6204-RS ролика трясуна комбайна Анна Z644
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6204, 6204-RS, 20х47х14
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульковий підшипник 20х47х14 для картопельєубірного комбайна Anna Z-644 (Польща). Застосовується такий підшипник 6204-RS у роликах трясуна картоплі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6204-2RS |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 47 mm |
| Висота, h | 14 mm |
| Діаметр внутрішній, d | 20 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



