


Підшипник 6010-2RS на комбайн Анна Z644
360 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6010, 50х80х16, 6010-2RS
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий 6010-2RS закритого типу для картоплезбирального комбайна Anna Z644 (Польща). Внутрішній діаметр підшипника складає 50 мм, зовнішній 80 мм, а висота 16 мм. Розміщується на конусі вивантажувальної муфти в спеціальній обоймі (кільці) та в приводному передньому редукторі.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6010-2RS |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 80 mm |
| Висота, h | 16 mm |
| Діаметр внутрішній, d | 50 mm |
| Вага деталі | 0.26 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



