


Підшипник 6203-RS на комбайн Анна Z644
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 6203, 6203-RS, 17х40х12
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий 6203-RS для картоплі-обробного комбайна Анна Z644 (Польща). Розміри підшипника 17х40х12 мм, розміщується в натяжних роликах (на ремінь 4300 і на ланцюг приводу ботвінника).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Картоплезбиральний комбайн |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 6203-2RS |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Діаметр зовнішній, D | 40 mm |
| Висота, h | 12 mm |
| Діаметр внутрішній, d | 17 mm |
| Вага деталі | 0.06 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



