

Направляюча поршня права (нижня, 6 отв, L=125cm) для прес-підбирача Welger
5 170 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1122.03.03.01
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деталь до прес-підбирача Велгер (Welger - Германия). Права нижня направляюча планка поршня, код 1122.03.03.01. Виріб у формі куточка 75х35 мм, довжиною 125 см, та на 6 отворів для монтажа. Застосовується у прес-підбирачів Велгер моделей АР38, АР48, АР53, АР400, АР430, АР500, АР530.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Тюків прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина деталі | 1250 mm |
| Кріплення і фіксація | 6 отворів |
| Застосування | Тюків прес-підбирач Welger AP38, AP400, AP430, AP48, AP500, AP53, AP530 |
| Вага деталі | 6.1 kg |
| Габарити виробу | 75х35х1250 mm |
| Відстань між отворами для кріплення | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴



