Ніж поршня рухомий прес-підбирача Welger AP53, 48, 500, 530
3 550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0982.25.09.00
+380 (97) 899-49-43
- +380 (95) 228-05-06
- +380 (73) 161-78-80
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ріжучий ніж поршня (кутовий) на прес-підбирач Welger AP53. Застосовується також у моделей Велгер АР48, АР500 и АР530, додатковий код 1122.17.04.01. Для кріплення на поршень має 4 повздовжних отвори, відстань між якими становить 95 мм. Схема рухомого ножа Welger AP53, 530, 48, 500:

Пример из каталога Welger AP53 размещения ножа поршня:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Welger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Доп. символ | 1122.17.04.01, 0982250900 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип техніки | Тюків прес-підбирач |
| Додаткові характеристики деталі | |
| Довжина деталі | 320 mm |
| Товщина деталі | 8 mm |
| Відстань між отворами | 95 mm |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Застосування | Тюків прес-підбирач Welger AP53, AP48, AP500, AP530 |
| Ширина деталі | 70 mm |
| Вага деталі | 2 kg |
| Висота деталі | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴








